O nás

Firma - STĚHOVÁNÍ Milan SEVERIN - byla založena v Praze, roku 1991. Začátky probíhaly ve skromných podmínkách s jedním velkým stěhovacím vozem značky Robur a dvěma přívěsnými vozíky, taženy převážně osobními vozy. Postupem modernizace a rozrůstání se, přibyly vozidla typu pick-up se speciální nástavbou, nákladní vůz Avia A21 a vícenápravové přívěsy.

V současné době disponujeme několika nákladními a dodávkovými vozy a velkoplošnými přívěsy. Tato kombinace se ukázala jako nejvýhodnější z hlediska variability při řešení jednotlivých zakázek a také manévrovatelnosti v podmínkách naší metropole, především úzkých ulic centra města.     

_________

Naší prioritou byl vždy spokojený zákazník a proto dbáme na vysokou profesionalitu provedené práce a zároveň na rozumné ceny. Dlouholeté zkušenosti v našem oboru zaručují pro Vás ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál, profesionální řidiči a stěhováci.

Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka. Proto nás neváhejte kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.

 

© 2011 - 2020 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode